Odea Bank reklamlarda boy göstermeye başladı

Türkiye’nin en kazançlı sektörlerinden olan bankacılık sektörü yabancı yatırımcıların iştahını kabartırken Lübnanlı Audi Bank grubu OdeaBank ile Türkiye pazarına giriş yaptı.Odea Bank ilk reklamında adeta kendi kendini ti’ye alarak “pardon ne bank? odeabank” gibi bir slogan kullandı.

Hülya Avşar’lı reklamlarıyla son günlerde ilgileri üstüne çeken Odea Bank’ın parmakla sayılabilecek kadar az şubesi varken reklam harcamalarına girmesi ve HSBC, FinansBank gibi bankalardan yüksek ücretlerle yöneticileri transfer etmesi, sosyal medyada geyik konusu olurken önümüzdeki süreçte, Türkiye pazarına ne tür yenilikler getireceği merak konusu oldu.

Odeabank’ın kurumsal web sitesi odeabank.com.tr adresini sizler için kısaca inceledik. İncelememizde bankanın İstanbul’da 6, Ankara, İzmir ve Bursa gibi illerde ise 1’er şubesi olduğunu gördük. Aynı şekilde ATM sayısını inceledik ve şube sayısına eşit ve şubelerin bulunduğu yerde olduğunu gördük.  Ulusal basında çıkan haberlere göre ise Odea Bank’ın bu sene içinde 25 yeni şube açacağı duyuruldu.

Bireysel bankacılık ürünleri ise şuan için Kredi ile sınırlı. Anasayfadan duyurulan kampanyaya göre bireysel kredileri %1,25’den başlayan cazip oranlar sunuyor.

OdeaBank Kredi Kartı

OdeaBank’ın bireysel bazda şuan için sadece Kredi ürününün lansmanını yaptığını yazdık. Yani başka bir deyişle ülkemizde en çok kullanılan bankacılık ürünü olan kredi kartı şimdilik Odeabank’ta bulunmuyor. Ki bulunsa dahi şube ve atm sayısı parmakla sayılabilen bir bankanın kredi kartı şuan için ne kadar rağbet görür merak konusu. Bankacılık sektörü kulislerinde dolaşan son iddialara göre ise OdeaBank yakın bir zamanda Kredi Kartı ürününün de lansmanını tamamlayacak. İddialara göre Odeabank Kredi Kartı konusunda Axess, World ya da Bonus gibi tanınmış markalardan biriyle anlaşacak ve geniş kitleleri kendine çekmeyi planlayacak.

Odea Bank Kredi Kartı ürününü piyasaya sunduğunda OdeaBank kredi kartı incelemesini okurlarımıza sunacağız ve “odeabank kredi kartı faiz oranları“, “odeabank kredi kartı özellikleri” ve  “odeabank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır” gibi sorulara cevap olmaya çalışacağız.

Incoming search terms:

 • odea bank kredi ba?vurusu
 • odea bank kredı kartı basvurusu
 • odeabank kredi kartı başvurusu
 • odebank
 • odea bank kredi kartı
Tags: , , ,
Yorumlara RSS abonesi ol

11 Yorum / Şikayet

 1. Ben karalistede olduğum en dandik bankalar bile bana kredi kartı vermiyor.İnternet alışverişleri için bir kredi kartı almam lazım acaba odeabank’tan bana kredi kartı çıkar mı?

 2. ben de odeabank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum nerden yapabilirim?

 3. zannetmiyorum çünkü birinde kara listeye girmişseniz hepsinde girmiş oluyorsunuz malesef

 4. ahmet ben slm arkadaşlar aynı dertten bende sıkıntılıyım hemde emekli olduğum halde elbet odeobank bizlere bir fırsat verirde kart alma imkanı sunarsa çok çok iyi olur saygılar odeobank

 5. benimde kredi kartlarıyla sorunum var ama ben kara listede değilim ben ala bilirmiyim acaba

 6. kredi kartı başvurusu yapamıyoruz ya yadımcı olun lütfen?

 7. selam benim kredi kart borcum var kredi kart baş vurusu yapa bilirmiyim emekliyim saygılar

Bir Cevap Yazın