Hesap işletim Ücreti Almayan Bankalar

2016 Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar EFT & Havale ücreti Almayan Bankalar Hesap İşletim Ücreti vermek istemiyorsanız eğer İşte Bankarehberim.Com Olarak Araştırmalarımızın Sonucu

 

Bankalar 40 TL den 150 Tl ye kadar hesap işletim ücreti alıyor. Ancak müşteriler eskisi gibi artık bankalara muhtaç değil bankaların müşterilere ihtiyacı var. Bankalar farklı alanlarda farklı hizmetler yaparak bunu aşma peşinde koşuyor. ­Eğer Sizde Bankanıza Hesap işletim Ücreti Ödüyorsanız Bu Yükden Kurturabilirsiniz işte Hesap işletim Ücreti Almayan Bankalar 2016, Güncel Hesap işletim Ücreti Almayan Bankaları Derledik

 

 1. Enpara (Finansbank Enpara)

  Finansbank Enpara Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Finansbank Enpara Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Şubesiz bankacılıkta en gelişmiş dijital bankacılık sistemi olan enpara ile bütün işlemlerinizi internet Mobil Şubeden veya Telefondan Yapıyorsunuz.ENPARA’da havale ve EFT ücretinin yanında Hesap işletim ücreti‘de alınmıyor. Finansbank girişimi olan en para sloganında yer alan ifadelerde bugünde yarında hesap işletim ücreti yok sloganı ile müşterileri çağırıyor. Şubesiz banka olduğu için eğer hesap açmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yaparak, Müşteri temsilcisi adresinize gelerek sizinle sözleşme yapıp hesabınızı aktif ediyor. Daha sonra herhangi bir ücret kesmeyeceklerini teminat altına alarak sözleşmeden hesap işletim ücreti almayacaklarını belirtmişler.

  Başvuru için
  internet Sitesi: http://www.finansbank.enpara.com/
  Telefon: 0 (850) 222 36 63

 2. Kuveyt Türk

  Kuveyt Türk Şubesiz Bankacılık Hesap işletim ücreti Almayan Bankalar

  Kuveyt Türk Şubesiz Bankacılık Hesap işletim ücreti Almayan Bankalar

  Kuveyt Türk  girişimi olansenin bankan sistemi şubesiz bankacılık ile işlemlerinizi internet üzerinden yapıyorsunuz. Havale ve EFT ücreti olmadan işlem yapabileceğiniz gibi senin bankan Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. Katılım bankası olan Kuveyt Türk diğer hesaplardan da hesap işletim ücreti almamaktadır.

  Başvuru için
  internet Sitesi: http://www.kuveytturk.com.tr/
  Telefon: 0 (850) 251 0 123

 3. NUVO (Yapı Kredi NUVO)

  Yapıkredi Nuvo Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Yapıkredi Nuvo Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Yapı Kredi bankasına ait olan şubesiz bankacılıkNuvo işe hesap işletim ücreti alınmamaktadır. şubesiz bankacılık alanında hızlı giriş yapan sitelerinden olan Nuvo ile Havale ve EFT ücreti olmadığı için Hesap İşletim ücreti de alınmamaktadır.

  Başvuru için
  internet Sitesi: http://www.nuvo.com.tr/
  Telefon: 0 (850) 222 0 555

 4. Albaraka Türk

  Albaraka Türk Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Albaraka Türk Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Albaraka Türk 05 ocak itibari aldığı karar ile bu tarihten itibaren hesap işletim ücretini kaldırarak müşterilerinden hesap işletim ücreti almayacağı gibi aynı zaman Havale ve EFT ücretleri de almamaktadır.

  Başvuru için
  internet Sitesi: http://www.albaraka.com.tr/
  Telefon:0 (850) 222 5 666

 5. Türkiye Finans Bankası

  Türkiye Finans Katılım Bankası Hesap işletim ücreti almayan bankalar

  Türkiye Finans Katılım Bankası Hesap işletim ücreti almayan bankalar

Bir diğer katılım bankası olan Türkiye Finans katılım bankası da hesap işletim ücreti almamaktadır.

Başvuru için
internet Sitesi: http://www. turkiyefinans.com.tr
Telefon: 0 (850) 222 22 44

 

 

 

Ayrıca 2016 Hesap işletim ücreti almayan bankalar 2016 şu anda bunlarıdr. Diğer bankalar da belirledikleri bazı şartlar altında sizden hesap işletim ücreti almıyor, bu şartlar bazıları kredi kartı almanız,  bir kaç faturayı otomatik ödeme talimatı vererek ödemeniz, günlük paket, aylık paket vb paketlere üye olarak bankalar sizden hesap işletim ücreti almaz, ancak bu paketlerinde ücretli olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir