Hesap işletim Ücreti Almayan Bankalar

Türk banka müşterilerinin en çok şikayet ettiği konuların başında gelen hesap işletim ücreti’ni almayan banka var mı diye merak ediyorsanız bu yazımızı okuyun.

Sizler için, hesap işletim ücreti almayan bankaların ve hesap türlerinin listesini çıkardık. Hangi banka mevduat hesaplarından hesap işletim ücreti almıyor diyorsanız işte size hesap işletim ücreti almayan bankalar. 2013 yılı Şubat ayında güncellenmiştir.

FinansBank Enpara.com

Değişen dünya şartlarında bankacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Finansbank’ın yeni ürünü Enpara.com internet bankacılığı üzerine kurulmuş bir sistem. Başvurunuz sırasında alacağız enkart  ile finansbank atm’lerinden hesabınıza para yatırıp, çekebilirsiniz. İşletim ücreti ise yok! İnternet üzerinden yapılan havale ve eft gibi eloktronik transferler de ücretsiz!

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Hesap işletim ücreti almayan bir diğer banka ise Kuveyt Türk. Banka’da açacağınız vadesiz hesabına hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz gibi internet bankacışığı kanalıyla yapacağınız havale, eft  ve fatura ödemesi gibi işlemler de tamamen ücretsiz. Bankanın bir dezavantajı ise atm ve şube sayısının azlığı.

Diğerleri

Finansbank enpara hesabı ve kuveyt türk vadesiz mevduat hesabı dışında koşulsuz bir şekilde hesap işletim ücreti almayan banka yok! Bu duruma kızabilirsiniz ama bilinmelidir ki bankaların da bir şekilde para kazanması gerekiyor. Belli koşullar sağlandığı taktirde hesap işletim ücreti almayan bankalar da var ama listeye eklemeyi gereksiz bulduk. Örneğin ingbank’ta 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiğiniz taktirde hesap işletim ücreti alınmıyor. Bunun dışında maaşların yattığı banka hesaplarından ve de  öğrenci hesaplarından bankaların büyük çoğunluğu hesap işletim ücreti almıyor.

Incoming search terms:

  • hesap işletim ücreti almayan bankalar
  • hesap işletim ücreti almayan banka
  • vadesiz hesap işletim ücreti almayan bankalar
  • hesap ucreti almayan bankalar
  • hesap işletim ücreti almayan banka 2013
Tags: 

Bir Cevap Yazın